SIA "PĻAVIŅU DM" produkcijas piedāvājums

SIA "Pļaviņu DM" piedāvā realizācijai plaša spektra augstas kvalitātes dolomīta produkciju: mazgātas kubikveida dolomīta šķembas, nemazgātas dolomīta šķembas, dolomīta šķembu maisījumus, dolomīta atsijas un dolomīta akmeni. Mūsu produkcija un tās pastāvīga kvalitāte ir gadiem zināma daudziem sadarbības partneriem Latvijā un ārzemes, kuri nodarbojas ar betona ražošanu, būvniecību un ceļu būvniecību.

Viss produkcijas klāsts ir sertificēts saskaņā ar:
  • LVS EN 12620+A1:2008 "Minerālmateriāli betonam";
  • LVS EN 13043:2002+AC:2004 "Minerālmateriāli bituminētiem maisījumiem un virsmas apstrādēm ceļiem, lidlaukiem un citiem satiksmes laukumiem";
  • LVS EN 13242+A1:2008 "Minerālmateriāli nesaistītajiem un hidrauliski saistītajiem maisījumiem būvniecībai un ceļu konstrukcijām".

Saskaņā ar iegūto Ražošanas procesa kontroles sertifikātu SIA "Pļaviņu DM" piešķirtas tiesības marķēt savu produkciju ar CE zīmi. Visa produkcija ceļu būvniecībai atbilst Autoceļu Specifikācijām 2005, 2010, 2014 un 2015. Ražošanas tehnoloģija ļauj mums ražot visu produkcijas klāstu neierobežotos apjomos neatkarīgi no laika apstākļiem visu gadu. Piedāvājam līgumcenas un individuālo pieeju katram klientam.

Sadarbojoties ar mūsu uzņēmumu Jūs iegūsiet stabilu un ilgtermiņa partneri Jūsu biznesam.

Ceram uz turpmāku sekmīgu sadarbību.